Apie mus

 

UAB „Žaliasis namas“ įkurta 1995 metais. Iš pat pradžių bendrovės veikla buvo nukreipta į telekomunikacijų, informacinių sistemų įrangos prekybą ir diegimą. Bendrovė tiesiogiai iš gamintojų importavo keliolika modelių bevirvėlaidžių ir laidinių telefonų faksų, kitos telekomunikacijų įrangos. Visa įranga buvo sertifikuota Radijo Dažnių Tarnyboje (dabar Radijo Ryšių Tarnyba).

Vėliau buvo pradėta projektuoti ir statyti vidaus ryšio sistemas įmonėse. Keletas darbuotojų sėkmingai išlaikė mažasrovių tinklų projektavimo, statybos ir priežiūros egzaminus. Buvo gauti Aplinkos Apsaugos ministerijos statybos kvalifikaciniai pažymėjimai ir sertifikatai.

 

 

VEIKLA

 

Jau daugiau kaip 25 metus rinkoje dirbanti uždaroji akcinė bendrovė „Žaliasis namas“ klientams siūlo silpnų srovių ir elektros vidaus tinklų, gamybinių procesų valdymo automatikos, kokybišką projektavimą ir įrengimą už konkurencingą kainą.

Mes sekame, kad bendrovėje vykdomi silpnų srovių tinklų projektavimo, statybų ir įrangos montavimo darbai, bei teikiamos paslaugos atitiktų šiuolaikinį lygį ir siekiame užtikrinti, kad mūsų naudojami technologiniai procesai garantuotų teikiamų paslaugų kokybės reikalavimus. Siekiant minėtų tikslų įmonėje įdiegėme vidinę kokybės valdymo sistemą, besiremiančią W.E. Deming’o ratu „Planuoti-Daryti-Tikrinti-Koreguoti“, pastoviai keičiamės informacija su klientais, analizuojame jų pasiūlymus, kad galėtume patenkinti kliento pageidavimus.

Šiuo metu galime vykdyti elektros jėgos, apšvietimo, valdymo automatikos, telekomunikacijų, vidaus kompiuterinių tinklų montavimo darbus. Taip pat apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemų, priešgaisrinių signalizacijų ir valdymo automatikos, įeigos kontrolės sistemų projektavimo ir montavimo darbus ypatinguose statiniuose. Įmonė turi Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos atestatą Nr. 5528.Telekomunikacinių tinklų statyba ir projektavimas

 

Šviesolaidiniai telekomunikacijų tinklai:
FTTH (fiber to the home) – šviesolaidis į namus.
FTTB (fiber to the building) – šviesolaidis į pastatus.
FTTC, FTTN (fiber to the curb, fiber to the node) – šviesolaidis į paskirstymo punktus.

Šviesolaidinų kabelių klojimas ir jungimas ryšių kanalizacijoje, kolektoriuose. Šviesolaidinių movų, jungiamųjų dėžių montavimas. Kabelių įvedimas į pastatus, butus, ofisus.

Šviesolaidinių kabelių klojimas ir jungimas pastate, naujai statomais arba esamais ryšių kanalais, loveliais, kopetėlėmis. Šviesolaidinių kompiuterinių darbo vietų įrengimas, komutacinių spintų montavimas, bei aktyvinės ir pasyvinės tinklo įrangos montavimas.

Šviesolaidinių kabelių skaidulų jungimas atliekamas aukštos kokybės suvirinimo aparatais FUJICURA. Matavimo darbai – reflektometru ir galios matuokliu.

Pilnas projekto parengimas. (Projektavimas, dokumentacijos parengimas.)

 

Vietinis kompiuterinis (LAN) – telefoninis tinklas. Projektavimas ir montavimas

 

3/5/6/7 kategorijos ekranuotų ir neekranuotų kabelių klojimas naujai statomais ryšių kanalais, loveliais, kopetėlėmis, jungčių montavimas.

Kabelių montavimas į plintus (iškrosavimas), paskirstymo paneles, kompiuterinių ir telefoninių rozečių montavimas.

Komutacinių spintų įrengimas: paskirstymo plintų, kabelių skirstiklių (šukų), laikiklių, komutacinių panelių, aktyvinės įrangos montavimas. Pasyvinės ir aktyvinės įrangos komutavimas.

Vietinių telefono stotelių (PBX), komutatorių (SWITCH), maršrutizatorių (ROUTER), tarnybų stočių (SERVER) derinimas-programavimas.

 

Apsauginės, priešgaisrinės, vaizdo stebėjimo, perimetro apsaugos, įeigos kontrolės, įgarsinimo sistemų projektavimas ir montavimas

 

Vaizdo stebėjimo kamerų ir sistemų montavimas ir derinimas.

Apsaugos ir priešgaisrinių daviklių montavimas pastato išorėje ir viduje. Centralių pajungimas ir programavimas.

Durų telefonų, įeigos ir perimetro kontrolės sistemų montavimas lauke ir viduje.

Įgarsinimo sistemų įrangos montavimas ir derinimas.

Kabelių klojimas pastato išorėje ir viduje (šviesolaidiniai, vytos poros ir koaksialiniai).

 

Vietinių kompiuterinių ir telefono tinklų, apsauginės, priešgaisrinės, vaizdo stebėjimo, perimetro apsaugos, įeigos kontrolės sistemų techninė priežiūra

 

Sudaromos sutartys vietinių kompiuterinių ir telefono tinklų, apsauginės, priešgaisrinės, vaizdo stebėjimo, perimetro apsaugos, įeigos kontrolės sistemų pastoviai techninei priežiūrai, bei vienkartiniam aptarnavimui. Atliekami sistemų techninės ir programinės dalių atnaujinimo-modernizavimo darbai.

Įmonė turi priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos licenciją Nr. 0142.